Blog

Üsküdar bölgesinde yaptığımız nem kurutma hizmetlerimiz kalite standartlarının üstündedir. İklim yönünden Marmara Bölgesinin karakteristik özelliğini gösterir. Bir yandan Marmara’nın ılıman havası öte yandan balkanlardan gelen soğuk hava, ilçemizi etkisi altında bulundurur. Yazları sıcak ve kurak ilkbahar sonbahar ve kış ayları ise genelde yağmurlu geçer. Yıllık ortalama sıcaklık 15 derecedir. Nem miktarının yüksek olması sebebiyle evlerde, ofislerde, depolarda, sanayi bölgelerinde nem olma olasılığı çok yüksektir. Ama cihazlarımız sayesinde biz bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Nem alıcı cihazlarımız her türlü bölgeye uygun olduğu için hiçbir sorun yaşamadan istenmeyen nem, rutubet ve kötü kokulardan bölgenizi arındırıyoruz. İşlemlerin nasıl gerçekleştiğinden bahsedecek olursak;

nem alma cihazı

Nem Kurutma İşlemleri;

Nem kurutma işlemi, uzman ekibimizin bölgenizi inceleyip, nem ölçüm cihazlarıyla ölçüm yapmasıyla başlar. Daha sonra uygun cihazlar bölgeniz için hazırlanır. Ekibimiz cihazları kurar. Size bu cihazların kaç gün çalışması gerektiği merkezimiz tarafından bildirilir. Kurutma işlemi bu şekilde başlamış olur. Size söylenen gün dolduktan sonra ekibimiz bölge kontrolü için tekrar kurutulacak olan bölgede nem ölçümü yapar. Eğer nem miktarı istenen seviyeye geldiyse cihazlarımızın kurulumları kaldırılır. Eğer hala nem miktarı istenilen seviyeden yüksek ise cihazlarımız istenilen seviyeyi elde edene kadar çalışmaya devam eder. İşlemler bu şekilde gerçekleşir. Cihazlarımız yerli üretim olup 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Teknik destek servisimiz 7/24 cihazlarımız için hizmet vermektedir. Unutmayın bu hizmetin profesyonelce gerçekleşmesi çok önemlidir zira aynı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ekibimizin 10 yıldan fazla tecrübesi olduğu için cihazlarımızla nemden oldukça çabuk arınabilirsiniz.

Cihazlarımızın kiralama ve satın alma şeklinde 2 opsiyonu bulunmaktadır. Kiralama bedeli güne, nem yoğunluğuna ve kurutulacak bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Satın alım fiyatlarına da telefon numaralarımızı arayıp ulaşabilirsiniz. Kalite asla tesadüf değildir. Müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Daha fazla bilgi için bizi aramayı unutmayın.

nem kurutma cihazı