Genel

Sanayi Tipi Nem Alma Cihazları Fiyatları

Sanayi tipi nem alma cihazı boyutlara ve özelliklere fiyat olarak farklılık gösterir.  Fiyatlandırmamız piyasa da olan ürünlere göre oldukça uygundur. Bunun nedeni ise bizim üretici firma oluşumuzdan kaynaklıdır. Fiyatlar için etkili olan unsurlar ise şu şekilde sıralanabilir:

Kurutulacak Alanın Hacmi:

Eğer hacim büyürse kullanılacak makine sayısı da ona oranla artacaktır. Bu şekilde de maliyet fiyatında değişiklik olacaktır. Makinelerin birbirinden farklı versiyonları alana göre değişir. Yani her yer için aynı cihaz kullanılmaz. Firmamız her alan için üretmiş olduğunu nem alma cihazları sayesinde endişeye mahal vermeden işinizi halledecektir.

Kurutulacak Nem Miktarı:

Kurutulması gereken bölge üzerinde nem miktarı çok ise buna göre cihaz önerimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Farklı kademe türlerine ait cihazlarımız bulunmaktadır. Toplamda kullanacağınız alana bağlı olarak altı farklı ürün türü bulunmaktadır. Ürünler hakkında genel olarak bilmeniz gerekenler ise şu şekilde:

Ürünlerimiz Hakkında:

Ürünlerin genel olarak nem alma kapasiteleri bakımından bir gün içerisinde elli litre ile yüz elli litre arasında çekim gücüne sahip. Kademe kademe bu sayılar değişkenlik gösterebilir. Çalışma sıcaklığı ise genel olarak sıfır ile kırk derece arasında değişiklik gösterir. Fakat bazı cihazlarımız sıcaklık konusunda biraz daha farklı çalışabilir. Boyutlarına göre bu değişikliğin görülmesi normaldir. Cihaz boyutlarına göre de diğerlerinden daha sesli çalışabilir. Bazıları daha gürültüsüz iken diğerleri daha gürültülü çalışabilir.

Related Posts