Genel

Salyangoz Fanlı Isıtıcı Nerelerde Kullanılır?

Isıtma veya temiz hava işlemler için farklı birçok fan yöntemi bulunur. Bu yöntemlerden bir tanesi de salyangoz fanlı ısıtıcı kullanmaktır ve diğer yöntemlerden daha verimlidir. Bu yöntemin farklı olmasının ilk sebebi, havanın temizliği ve daha sonrasında ısıtma görevini aynı anda yapabiliyor olması. Bunun dışında endüstri sanayi alanında yüksek güçle çalışmasıdır. Bu faktörler göz önüne alındığında ısınma gibi bir problem varsa yüksek seviyede verim almak isteyenlerin kullanımına uygundur.

Salyangoz Fanlı Isıtıcı Nedir?

Salyangoz fanlı ısıtıcı genel olarak, endüstri alanı içerisinde kullanılan, yüksek verime sahip oldukça işlevsel bir cihazdır. Bu nedenle salyangoz fan ile üretilen cihazların gündelik hayatta kullanılan tercih edilmesi uygundur.

Salyangoz fanlı ısıtıcı modelleri, en çok sanayi veya fabrika gibi geniş alana sahip ve geç ısınan ortamlarda, iş yerleri ve sera gibi yerlerde, otopark veya inşaat alanlarında müşteriye ulaşıyor. Güçlü ve verimli olması sebebiyle de ilk sırada tercih edilir hale gelmiştir.

Firmamıza Ait Salyangoz Fanlı Isıtıcılar

Firmamız bünyesinde olan salyangoz fanlı ısıtıcılar, sadece elektrikli olan modellerde olmakla beraber bu alan için geliştirilmiş 4 farklı modele sahiptir. Bu modeller şöyledir:

Belirtilen modeller arasında, güçleri ve enerji harcama konuları bakımından farklılıklar bulunuyor. Üretilen bütün modeller taşınabilecek konumdadır.

Related Posts