Genel

Mazotlu Isıtıcı Kiralama

Mazotlu ısıtıcılar genelde soğuk havalarda sanayide ve inşaatlarda kullanılan ürünlerin donmasını engelleyen ortam ısıtıcılarıdır. Ayrıca sanayide ve inşaatta çalışmaları da  ısıtmaktadır. Bunun yanında inşaatlarda kurutmak ve ısıtma amacı ile kullanılan mazotlu ısıtıcılar, seralardan açık ve yarı açık alanların ısıtılmasında fabrikalarda ve üretim hanelerden ısınma amacıyla kullanılır.

Bu ısıtıcılar mazot kullanılarak yanan bir sobadır. Elektrikli ısıtıcının diğer bir çeşitti olan bir tür mazotlu ısıtıcısıdır. Mazotlu ısıtıcının kullanımı, özellikleriyle farklı bir ısıtıcı sobasıdır. Mazotlu ısıtıcı kiralama isinde  genelde inşaatlara, sanayide çalışan her esnafların bütçesine göre bu ısıtıcılardan kiralayabilirler.

Mazotlu Isıtıcıların Özellikleri

Mazotlu ısıtıcılar mekanik ve şasi dayanıklılığı ergonomik dizaynı 55 lt yakıt deposu ve %100’e varacak verimli yanma özellikleriyle rakipsiz teknoloji olduğunu her alanda ispatlamaktadır. Mazotlu ısıtıcıları diğerlerinden ayırmak gerekirse üzerine entegreli ortam termostatı sayesinde gereksiz kullanıma son tasarrufta bulunmasıdır. Yüksek kaliteli fan motorları ile dünya pazarında birçok ürüne göre üstünlük göstermektedir. Mazotlu ısıtıcıların, ısıtılması istenilen tüm alanlarda sunduğu çözümler ile ekonomik mobil ve yatırım maliyetleri düşük bir performans sergilemektedir. 

Mazotlu Isıtıcı Kiralama Hizmeti

Mazotlu ısıtıcı kiralama hizmeti ile elde edilmiş kaliteli bir mazotlu kurutma cihazı sayesinde sonuç odaklı nem kurutma işlemi yapmış olur. Mazotlu ısıtıcı sistemi yerinde olan cihazları ortaya koyduğu gibi enerji yönünden de  uygun seçeneklerden birini temsil ediyor. Herhangi bir bağlantı ve elektrik ağı dahi aramadan her yerde kullanabileceğiniz bir sistem kiralık olarak gerçekten müthiş fırsatlar sunmaktadır. Genellikle fabrika depo ve benzeri nitelikteki hangarların yanı sıra geniş iç hacimli yaşam alanlarının tamamından kaliteli çözümler üretmek gerçekten çok önemlidir. Bu hizmetler dahilinde firmamız beton kurutma ve nem alma hizmetini de vermektedir.

Related Posts