Genel

Isımak Isıtıcılar Ne Kadar Elektrik Yakar?

Isımak ısıtıcılar yüksek performans gösteriyor olmalarına karşın enerji tüketimi konusunda tamamen yakıt cimrisidir. Özellikle elektrikli modeller enerji tüketimi konusunda pek çok alternatifle sunuluyor olmakla birlikte bu alternatiflerin tamamı yüksek verimliliği düşük elektrik tüketimi ile sunmaktadır. Kapalı devre çalışma özelliğine sahip ısıtma cihazlarının tamamı yerli üretimdir.

Enerji ve Cep Dostu Ekonomik Isımak Isıtıcılar

Isımak Isıtıcılar mazotlu ve elektrikli modelleri ile adeta cep dostudur. Çok az elektrik harcıyor olmakla birlikte yüksek performans gösteren cihazlarda işlevsel kullanıma uygun bir şekilde iki farklı enerji harcama alternatifi de sunulmaktadır. Her türlü büyüklüğe sahip ortamları ısıtmak için kullanılması mümkün olan ısıtıcılar, yüksek performans veren bu özelliklerine karşın son derece ekonomiktir.

Enerji ve cep dostu ekonomik Isımak ısıtıcılar elektrikli modeller kapsamında pek çok alternatif sunmaktadır. Bu alternatifler arasından sizin için en uygun olanı tercih etmeniz mümkündür ve enerji tüketimi konusunda her bir model için özel tüketim miktarları bulunmaktadır. En düşük elektrikli ısıtıcı modelinin elektrik beslenmesi 220W olmakla birlikte akım gücü 25A’dir. Bu model 3 ile 5 metre arasında sıcaklık üfleyerek ortamı hızla ısıtmaktadır. Buna karşın en güçlü model elektrikli ısıtıcı ise 380W elektrik ile besleniyor olmakla birlikte 63A akım gücüne sahiptir ve ortalama 7 ile 12 metre arasında sıcak hava üflemektedir.

Ekonomik Isımak Isıtıcılara Nasıl Sahip Olunabilir?

Ekonomik Isımak ısıtıcılara sahip olmak adına yapmanız gereken tek şey internet sitesiz üzerinden yan da belirtilen telefon numaraları aracılığıyla yetkililerle iletişim kurarak bilgi almak ve kiralama ya da satın alma yöntemleriyle cihazlara ulaşmak olacaktır. Cihazların tamamı yerli üretim olmakla birlikte ısıtma konusunda her ortamda yüksek verimlilik vadetmektedir

Related Posts