NEM KURUTMA HİZMETİ

Beton Kurutma, Şap Kurutma, Epoksi Kurutma, Parke Kurutma, Depo Kurutma

Sanayi Tipi ve Ev Tipi Nem Alma Cihazları İle Ortamdaki ve Betonun İçindeki Nemi Yok Edin. İnşaatınızı Hızlandırın. Rutubeti Yok Edin. Kısacası Nemin Problem Yarattığı Tüm Sorunlarınızın Çözümü NEMKOM’DA.

nem alma cihazları
ÜCRETSİZ KEŞİF
ALTERNATİF ÇÖZÜMLER
YERLİ ÜRETİM
ÜSTÜN PERFORMANS
PROFESYONEL YAKLAŞIM
MÜŞTERİ DESTEĞİ
Küflü Banyo Duvarı

Yalıtım Problemleri Yüzünden Oluşan Rutubet Problemleri

Yeni yapılmış binalarda dahi rutubet oluşma riski bulunmaktadır. Bunun sebebi, inşaat esnasında yağan yağmur sebebi ile betonun içine hapsedilen yağmur suyunun zamanla hareket etmesi sebebi ile nem olarak dışarı sirayet etmesidir.

Bunun önüne geçebilmenin tek yolu, betonun içinde hapsedilmiş olan suyun ve nemin, nem alma cihazları yardımı ile dışarı kusturularak tahliyesi sağlanıp kurutulmasıdır. Örnek vermek gerekirse; 50m2 lik bir ortamın %100 şekilde kuruması için gereken süre 5 ile 10 gün arasında değişebilmektedir.

şap kurutma

Şap Kurutma

Nem kurutma cihazlarımız ile şap kurutma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ortamda çalıştırılan bir nem kurutma cihazı ile şapınız çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde kuruyacaktır.

Beton Kurutma

İnşaatınızın daha hızlı ve sağlık bir şekilde kuruması, bitmesi için beton kurutma cihazlarımızdan faydalanabilirsiniz. Betonun içindeki nemi dışarıya çekerek, hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz.

Epoksi kurutma

Epoksi Kurutma

Parke öncesi epoksi işlemleriniz için hızlı ve sağlıklı kuruma garantisi veriyoruz. Epoksi kurutma cihazlarımız ile ortamdaki nem değerini minimuma indirerek epoksinizin normalden çok daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz.

nem kurutma cihazı kiralama

Kiralama ve Satın Alma Seçenekleri

Ürünlerimizi satın almak yerine kiralayabilir ve personellerimiz aracılığı ile problemli bölgeye kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Piyasada bulunan en kaliteli nem kurutma cihazlarına kiralayarak sahip olabilirsiniz.

0
SATILMIŞ ÜRÜN
0
TEKİL MÜŞTERİ
0
Farklı Model
0
EN İYİ F/P ÜRÜNÜ

Kiralık ve Satılık Nem Alma Cihazları

İster Kirala, İster Satın Al

Nem Alma Cihazlarımız Kiralık ve Satılık Olmak Üzere 2 Şekilde Satışa Sunulmuştur.
Beton Kurutma, Şap Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Gıda Kurutma vb.
Sanayi Tipi ve Ev Tipi Nem Alma Cihazlarımız İle Birçok Alanda Hizmet Vermekteyiz.