Blog

Esenyurt bölgesinde nem alma işlemlerimiz özenle gerçekleştirilmektedir. Cihazlarımızı kurmak için bölgenize keşif ekibi göndermekteyiz. Cihazların kurulabilmesi için bölgenin keşfedilmesi oldukça önemlidir. Cihazlarımızın modelleri ve sayıları ekibimizin inceleme sonrası merkeze bildirmesi ile şekil alır. Bölgelerin zaman zaman farklılık göstermesinden dolayı modellerimizde bölgeye uygun olarak hazırlanıyor. Profesyonel ekibimiz cihazlarımızı bölgenize uygun bir şekilde yerleştiriyor. Size bildirilen çalışma sürelerince cihazlarımız çalışıp, bu süre sonunda ekibimiz tekrardan kurutulacak bölgeye gelip nem ölçüm cihazlarıyla nem miktarına bakarlar. Eğer istenilen seviyeye geldiyse cihazlarımız bölgeden kaldırılır. Eğer istenilen nem seviyesine ulaşamadıysak cihazlarımız etkin bir şekilde bölgede çalışmaya devam eder. Müşteri memnuniyeti sağlandığında ise işlemlerimiz tamamen bitmiş olur. Makalemize cihazlarımızın özellikleri hakkında devam edeceğiz.

nem alma cihazı

Cihazlarımızın Özellikleri

Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı:

•Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımız genellikle elektrik hattı çekilemeyen bölgelerde kullanılıyor. Bu cihazlarımızın kapalı alanlarda kullanılmasını pek önermiyoruz çünkü egzoz kısmından çıkan dumandan bölge etkilenebilir.

•Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımızın kullanım ömrü ve sağlamlığı oldukça yüksektir. Aynı zamanda ürünlerimiz %100 yerli üretim olup 2 yıl garanti altındadır.

•Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımızın sıcaklık artışı maksimum 70 derece gibi yüksek bir sayıya ulaşıyor. Mazot tüketimi ise maksimum 3.25 lt/saat şeklindedir. Ağırlığı 48 kilogramı bulmaktadır.

Elektrikli Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı:

•Elektrikli sanayi tipi nem alma cihazımız genellikle kapalı alanlarda kullanılıyor. Bunun sebebi, egzoz çıkışı olmadığı için ortamı boğmamış oluyor ve sağlıklı hizmet veriyor. Aynı zamanda elektrikli nem alma cihazlarımız 5, 10, 20, 30 kW olmak üzere 4 çeşit gücü bulunuyor. Bunun sebebi ortamın büyüklüğü değişiklik gösterdiği içindir.

•Elektrikli sanayi tipi nem alma cihazlarımızın özellikleri kısaca şöyle; akım gücü 50A, elektrik beslenmesi 380V, tekerlekli olup ön tarafı panjurludur ve ısı dağıtımını istediğiniz yöne yapabilmektedir. Kapalı alanlarda ısıyı 6 ila 9 metre arasında üflemektedir. Rezistansa bağlı olarak kW ayarlanabilir.

•Elektrikli Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğu için ürünlerimiz 2 yıl garanti altında oluyor.

nem kurutma cihazı