Blog

Avcılar bölgesinde verdiğimiz hizmet, 10 yılı aşkın tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile birleşmesiyle maksimum seviyeye çıkmaktadır. Ekibimizin nem kurutma işlemlerinde uzman olması sayesinde, kurutma işlemi maliyeti oldukça düşmektedir. Cihazların kurulacağı noktalar önceden keşif ekibimiz tarafınca tespit ediliyor. Cihazların kurulacağı bölgenin keşfi, nem kurutma süresini oldukça etkilediği için önemli bir işlemdir. Kurutulacak bölgenin alanı, bölgedeki nem miktarı kullanılabilecek cihaz sayısını ve modelini oldukça etkilemektedir. Her bölgeye tek tip cihaz kullanmadığımız için keşif ekibimiz bu tarz kriterlerinde analizini yapıp, merkez ofisimize iletiyor. Sizin için en uygun cihazlar kullanıma hazır hale getiriliyor. Cihazlarımız yine profesyonel ekibimiz tarafınca kurulup işleme başlanıyor. Size bildirilen çalışma sürelerince cihazlarımız çalışıp, bu süre sonunda ekibimiz tekrardan kurutulacak bölgeye gelip nem ölçüm cihazlarıyla nem miktarına bakarlar. Eğer istenilen seviyeye geldiyse cihazlarımız bölgeden kaldırılır. Velev ki istenilen seviyeye gelmedi, o halde cihazlarımız çalışmaya devam edip, istenilen nem miktarı yakalanmaya çalışılır. Müşteri memnuniyeti sağlandığında ise işlemlerimiz tamamen bitmiş olur. Makalemize cihazlarımızın özellikleri hakkında devam edeceğiz.

nem alma cihazı

Cihazlarımızın Özellikleri

Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı:

•Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımız genellikle elektrik hattı çekilemeyen bölgelerde kullanılıyor. Bu cihazlarımızın kapalı alanlarda kullanılmasını pek önermiyoruz çünkü egzoz kısmından çıkan dumandan bölge etkilenebilir.

•Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımızın kullanım ömrü ve sağlamlığı oldukça yüksektir. Aynı zamanda ürünlerimiz %100 yerli üretim olup 2 yıl garanti altındadır.

•Mazotlu Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımızın sıcaklık artışı maksimum 70 derece gibi yüksek bir sayıya ulaşıyor. Mazot tüketimi ise maksimum 3.25 lt/saat şeklindedir. Ağırlığı 48 kilogramı bulmaktadır.

Elektrikli Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı:

•Elektrikli sanayi tipi nem alma cihazımız genellikle kapalı alanlarda kullanılıyor. Bunun sebebi, egzoz çıkışı olmadığı için ortamı boğmamış oluyor ve sağlıklı hizmet veriyor. Aynı zamanda elektrikli nem alma cihazlarımız 5, 10, 20, 30 kW olmak üzere 4 çeşit gücü bulunuyor.

Bunun sebebi ortamın büyüklüğü değişiklik gösterdiği içindir.

•Elektrikli sanayi tipi nem alma cihazlarımızın özellikleri kısaca şöyle; akım gücü 50A, elektrik beslenmesi 380V, tekerlekli olup ön tarafı panjurludur ve ısı dağıtımını istediğiniz yöne yapabilmektedir. Kapalı alanlarda ısıyı 6 ila 9 metre arasında üflemektedir. Rezistansa bağlı olarak kW ayarlanabilir.

•Elektrikli Sanayi Tipi Nem Alma Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğu için ürünlerimiz 2 yıl garanti altında oluyor.

nem kurutma cihazı